Sayfalar

31 Mart 2013 Pazar

Kusursuz Makyaj Nasıl Olmaladir teknikleri sizlere !

İpuçları 

Makyajınız nereye gideceğinize ve gecenin tarzına bağlıdır. Kıyafetinizi daha da vurgulamak için göz ve dudaklarınızı daha kabarık ifade edin. Lokantada yemeğe gidiyorsanız giyiminizde daha özenli olmalı. Ancak her durumda sade olmaya çalışın. Sadelik hep ağır bir makyajdan daha modern ve hoş görünüyor. Biraz parlaklık, doğal görünümden özel görünüme kaydolmanız için önemlidir.Göz kapaklarınıza parıltılı gölgeler sürün.Tırnaklarınıza ise solgun mat renkte oje sürün.Ojenizin üzerine çekeceğiniz parlatıcı, makyajınız son noktayı koyacak. Eğer mecliste şekliniz çekilecekse, dudak ve gözlerinizi vurgulamaya çalışın, ama çok koyu tonu da qaçının.Flaş ışıklar pembe tonları dikkate çarpıcılığını artırır, dolayısıyla sarı bazlı tonal krem ve pudradan kullanım edin.Şekil çekdirmeden önce cildinizi pudralayın, çünkü parlak cilt foto şekillerde yağlı görünüyor .
 
Makyajdan Kullanım 

Cild renginize uygun fondöten kullanın. Ancak kış sezonunda kollar ve omuzlar daha açık renk ise bir ton açık ton kremden kullanın, kremden sonra mutlaka yüzünüzü pudralayın. Gözler-Daha dramatik bir görünüm elde etmek için cilt renginizle kontrast oluşturacak renkler uygulayın. Liner veya göz kaleminden kullanmak soz konusu kisi, gözlerinizi vurgulamak için bir fırçayla kiprik çizgisini kölgeleyin.en az 2 kat maskara sürün. Dudaklar-Gün içerisinde kullandığınız renklerden daha katı bir renk seçerek dudaklarınızı vurgulayın, ancak aynı tonlara ağırlık verin. Eğer daha cazibeli olmak istiyorsanız, kırmızı veya koyu pembe rengi seçin. Mat bir ruj kullanılmışsa, parlatıcı ile parlaklık verin. Rujunuzun yayılmaması için dudak çevrenizi dudak kalemi ile çerçeveleyin. Dekolte-bakımlı ve sağlıklı görünüm için açıkta kalan cilt hisselerinizi nemlendirin. Eğer boyun ve göğüs kısmı açık olacaksa, bu bölümlere hafif bronz pudra veya koyu bir yüz pudrası sürün. Omuz veya sinenize altın veya gümüş sim aksesuar takmayın.

Kusursuz resim çektirmek isteyenlere Makyaj sırları 

Makyajda herşeyi vurgulu edin. Parlak bir cilt için sıcak sarı tonlarda fondöten ve pudra kullanın. Yanaklarınızı pembe renk tonları ile vurgulayın. Olabildiğince çok pudradan kullanın ki, fotoğrafta yüzünüz parlak durmasın. Makyajınızı mat renklerle tamamlayın. Solgun dudak boyaların kullanmayın. Çünkü şekilde rujunuza silinmiş gibi görünecektir. Fotoğraflarda kaşlar solgun, seyrek durur, bunun için saç tonunuz uygun renk kalemle onları vurgulayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

oyun oyna gabile sohbet kolay sohbet yetişkin sohbet omegla sohbet canlisaray